2017.01.24.

Így teremts 5 perc alatt fergeteges hangulatot az esküvődön

Képzeld el, hogy az esküvőd napján a násznépből csak néhányan vannak beavatva egy titkos projektbe. Egy titkos projektbe, mely a C&C Music Factory Everybody Dance Now című száma felhangzásával kezdődik el. A többieknek pedig leesik az álla. Nincsenek savanyú arcok, csak a fergeteges hangulattól lázban égő csapat. Már nem kérdés mi folyik itt: egy esküvői flashmobbnak lettek „áldozatai”. De miért olyan ütős egy ilyen tánc?

Egy esküvőn mindig történik valami. A gyerekek rohangálva vernek le egy díszletet, az egyik rokon kicsivel többet iszik a kelleténél, vagy a nagybácsi nem hajlandó erre az egy napra a sérelmeket félrerakni.

Az ilyen szituációk ellen nem sokat tehetsz.
De ezek nélkül nem is lenne igazán lagzi egy lagzi.

Azonban pozitívan igenis befolyásolhatod az esküvőd hangulatát. Olyan hangulatfokozó elemekkel, mely garantáltan mosolyt és oldottságot csal minden rokon arcára.
Ami segít nekik a feszélyezett percekből feloldódni.
Hiszen sokaknak a kiöltözés is kész tortúra lehet.

Esküvői tánc? Adj mást, mint amire számítanak

Az ünnepi vacsora végeztével számos hagyományt ismerő vendég izgalommal várja, hogy milyen tánccal nyitjátok meg a mulatságot.

Gyönyörű keringő? Netán valami latinosabb?
Képzeld el, hogy megtörve a “tradíciót” igazi meglepetést okozol nekik egy flashmobbal.

Kinek kell a hagyományos templomi bevonulás, a klasszikus és kiszámítható sablonelemek a ceremónia és a mulatság alatt.

Hihetetlen flashmob az esküvőn – így csináld

A násznépnek leesett az álla, de aztán veszik a lapot.
Eleinte a meglepetéstől szavakhoz nem jutó rokon is beszáll a könnyed mozdulatokat ejtő táncba.
De akár a násznépet kihagyva ti ketten, néhány koszorúslánnyal és az örömszülőkkel együtt is szórakoztathatjátok a násznépet.

Egy előre megtanult, rövid koreográfia alapján egy flashmob már 30-40 másodperc alatt is remek hangulatot teremt.
A lényeg a jó zeneválasztáson van, és persze azon, hogy minden résztvevő örömmel vegyen részt benne. Ehhez általában egy mix táncot javasolunk, egyszerű könnyen betanulható, de mégis nagyon látványos elemekkel.
Mindezek rövid felkészülési idő alatt elsajátíthatóak. Akár 2-3 alaklom is elegendő lehet.

Ehhez pedig nem nehéz összehozni a résztvevőket sem. A hangsúly a könnyen átlátható és egyszerű tánclépéseken van.

Segítünk a választásban. Tedd ne csak széppé és meghatóvá, de egyben emlékezetessé is ezt a napot.
Képzeld el, ahogy a számot meghalva a rádióban a rokonoknak több év múltán is a fergeteges esküvőd jut majd az eszükbe.