2017.02.09.

Ajándékötlet azoknak, akik exkluzív és egyedi Valentin napi ajándékot terveznek

Hogyan csalj egy mp alatt mosolyt párod arcára?

Felejtsd el a mítoszt, hogy Valentin napkor csak a megszokott apróságokat szokás adni.

Sablonos ajándék helyett adj maradandó élményt: kezdő társastánctanfolyamot.

Ráadásul vendégünk vagy egy Valentin napi bónuszra: párod bérletét 50 %-os kedvezménnyel adjuk.

Tudtad, hogy a társastánc segít elérni a mélyebb párkapcsolati kommunikációt?  Egy szavak nélküli párbeszéd. Örömteli közös élményként harmóniát teremt köztetek.

Ha az átlagos tánciskolák szolgáltatásához vagy szokva, akkor a beiratkozáskor kellemes meglepetés fog érni. Tánctermünk videótananyag formájában az otthonodba költözik. Az óráinkon megtanult tánclépéseket otthon ingyenes videótananyag keretén belül gyakorolhatod.

Megspóroljuk neked az időt: ezt a bónuszelemet más tánctanfolyamnál ne is keresd.

Mi a teendőd? 2017. február 14-én 17.00-20.00-a közt vásárolj kezdőtanfolyam-bérletet a tánciskolában, és párod bérletét féláron kapod.

A bérlet ára: 10.000 Ft/fő/tanfolyam. Párodé csak a fele.
Írd be a naptáradba és felejtsd el az elcsépelt bonbonajándékokat.