2019.02.21.

Ilyen az, amikor a tánctermünk az otthonodba költözik

Mit szólnál hozzá, ha tánciskolánk beköltözne az otthonodba? Ha egy esős vasárnapi délutánon is a tánclépéseket tanítanánk neked, de utazás nélkül. Ha nem felejtenéd el a tánclépéseket a tánciskolából kilépve. Ingyenes videótananyag-szolgáltatásunk épp ezt valósítja meg. Megspórolunk neked egy ’Google-zást’: ilyet máshol ne is keress. Egyedülálló segítségünkkel mi nemcsak táncórákat adunk neked. Hanem önbizalmat is. Ismerd meg közelebbről.

Talán azt gondolod, hogy szép-szép a tánctanulás minden apró kis öröme, de úgy érzed nem neked való.
Azzal sem vitázol, hogy mennyire egészséges.
És még az idődet is rá tudnád szánni olykor. De felesleges pénzkidobásnak érzed a magad részéről.

Mert sosem tudtál igazán tanulni. Bármiről is volt szó.
Sokszor a jegyzetekkel is nehezen boldogultál. De legalább papíron megvolt a tanagyag.

Bármennyire is odaadóan járnál a táncórákra, mire hazaérnél bizonyára elfelejtenél mindent.
Akkor minek áldozz valamire, ami úgysem marad tartós?

A dilemmádon segít speciális szolgáltatásunk: a videótananyag

Ahhoz, hogy megtanulj jól táncolni, nem kell a hét minden estéjét egy tánciskolában tölteni. Sőt, az ott tanultakat sem kell kifogástalan memóriával vizuális képként elmentened.

Senki sem született táncbajnoknak. Ahhoz, hogy megtanulj jól táncolni, neked is sokat kell gyakorolnod. Azonban nem minden gyakorlatodnak kell komoly összegekbe kerülnie. Sem utazásba.

Nem kell a hét minden estéjét a tánciskolában töltened.
Anyagi és időbeli rááldozás nélkül minden este tanulhatod a lépéseket és a táncokat saját otthonodban, vagy bárhonnan, ahonnan neked tetszik.

Videótananyagunk bérlettel rendelkező diákjainknak ingyenes.

Különc iskola – vagy speciális segítségnyújtás a diákoknak?

Megspórolunk neked egy kis időt: ilyet máshol ne is keress.
Egyedülálló szolgáltatásunk kényelmes körülményeket, idő-, és útiköltség-spórolást jelent a számodra.

A tánciskolában az órán megtanult táncokat a tananyaghoz bejelentkezve megnézheted honlapunkon. A tanult lépéseket (külön a női, külön a férfi, majd páros verzióban) a saját tanulási ütemedben, akár lassítva és visszanézve gyakorolhatod.

Nálunk egy oldalon megnézheted, hogy eddig mit tanultál. Ehhez fogható nincs sehol.
Megadjuk számodra mindazt a támogatást, ami a sikeres tánctanuláshoz szükséges. Mert
önbizalom nélkül lehetetlenség táncolni tanulni.