2024.04.14.

MÁJUSBAN induló KEZDŐ társastánc tanfolyam!

Kezdő társastánc tanfolyam MÁJUSTÓL!

Szerda:

Első foglalkozás: május 8. (szerda) 20.30-22.00-ig.

Tanult táncok: rocky, cha-cha-cha, rumba, blues, angol keringő, tangó

Havi bérlet ára: 12.000 Ft.

Foglalj helyet a kekdunatanc@gmail.com címen!

Ingyenes Videó Tananyag

Ahhoz, hogy megtanulj jól táncolni, nem kell a hét minden estéjét egy tánciskolában tölteni. Akár minden este tanulhatod a táncokat otthon vagy bárhol, kényelmes körülmények anélkül, hogy akár pénzbe, vagy utazással töltött időbe kerülne neked, ha igénybe veszed videó tananyag szolgáltatásunkat.

Mi is ez?

A tánciskolában a táncoktatás keretében megtanuljuk a táncokat, majd a honlapunkon a tananyaghoz bejelentkezve máris nézheted a tanult lépéseket (külön a női, külön a férfilépést, majd megnézheted, hogyan néz ki párosan). Mindezt a te tanulási szemszögedből, lassítási lehetőséggel. Ráadásul nem kerül semmibe, ez a bérleteseknek egy ingyenes szolgáltatás.

ILYEN MÁSHOL BIZTOS NINCS!

Foglalj helyet a kekdunatanc@gmail.com címen!